Zadzwoń 12:00-20:00 (wt-pt)

+48 690 584 584

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dr Robert Gąsior - Specjalista medycyny rodzinnej i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Pan dr Robert Gąsior jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Posiada specjalizację z medycyny rodzinnej oraz ukończone studia z medycyny estetycznej. Cechuje się empatią i troską o swoich pacjentów. Jest skrupulatny i dokładny w swojej pracy, a także otwarty na nowe podejścia i metody leczenia. Jest skupiony na pacjencie i jego potrzebach, a nie tylko na wypełnianiu procedur i wizyt. Ciągle doskonali swoje umiejętności i wiedzę. Zajmuje się oceną stanu zdrowia u dzieci i dorosłych a także medycyną estetyczną regeneracyjną. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z autyzmem.

Nowoczesna klinika

Możesz liczyć na to, że po wizycie konsultacyjnej wyjdziesz z kompleksowym planem leczenia.

Konsultacja w gabinecie

Czujesz, że już najwyższy czas, aby odwiedzić specjalistę medycyny? Skorzystaj z wizyty.

Dr med. Robert Gąsior

E-Recepta

Otrzymaj receptę online

Zamów receptę u Dr Roberta Gąsiora

CO MÓWIĄ

MOI PACJENCI?

W leczeniu swoich pacjentów stawiam na szczerą relację i leczenie przyczyn.

Agata
Czytaj więcej
Byłam z córką na wizycie u doktora. Był bardzo miły, rzeczowy i dokładny. Wszystko nam wytłumaczył i uspokoił. Bardzo polecam
Anna
Czytaj więcej
Bardzo mily i zaangazowany lekarz, dokladnie zbadal i przeprowadzil wywiad. Nie bylo wciskania na sile antybiotykow, a niektorzy potrafia wirusowki tak leczyc, tylko "zwykle" leczenie wzmacniajace odpornosc. Pan doktor nawiazal szybko kontakt z dzieckiem. Po podaniu pierwszych dawek zaleconych lekow widac u dziecka ulge we wszelkich dolegliwosciach bolowych.
Damian
Czytaj więcej
Byłem u tego lekarza w placówce Medicaver ul. Grochowska. Polecam Wszystkim, lekarz ma dużą wiedzę, jest bardzo miły i dokładny, wszystko tłumaczy, zleca badania które mogą pomóc w leczeniu, osobiście uważam że jest to najlepszy Internista 🙂 polecam Wszystkim
Natalia
Czytaj więcej
Bardzo dokładny, szczegółowy i empatyczny pediatra. Wspaniałe podejście do dzieci, ale i dorosłych 🙂 Polecam z całego serca!

Prośby o wystawienie opinii są wysyłane tylko do pacjentów, którzy odbyli przynajmniej jedną wizytę u Dr Roberta Gąsiora.

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco ze zdrowiem!

Subscription Form

Dołączając wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych wpisach na blogu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych tutaj : polityka prywatności.