Zadzwoń 12:00-20:00 (wt-pt)

+48 690 584 584

Dr Irena Chodak - Stomatolog

Pani dr Irena Chodak posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków stomatologicznych. W swojej pracy zapewnia najwyższej jakości usługi stomatologiczne, w tym leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, implantologię i pozostałe leczenie chirurgiczne. Słynie z troski o pacjentów i ich dobrostan, dlatego też stara się zapewnić im jak najmniej stresujące i przyjemne doświadczenie podczas wizyt. Jest też bardzo cierpliwa i wyrozumiała, co sprawia, że pacjenci czują się u Niej bezpiecznie i komfortowo. Ma ogromną wiedzę medyczną i duże poczucie estetyki. Specjalizuje się w tworzeniu pięknego i zdrowego uśmiechu. 

Nowoczesna klinika

Możesz liczyć na to, że po wizycie konsultacyjnej wyjdziesz z kompleksowym planem leczenia.

Konsultacja

Czujesz, że już najwyższy czas, aby odwiedzić lekarza stomatologa? Skorzystaj z wizyty.

CO MÓWIĄ

MOI PACJENCI?

W leczeniu swoich pacjentów stawiam na szczerą relację i leczenie przyczyn.

Tomek
Czytaj więcej
Fantastyczny lekarz, ogromna wiedza specjalistyczna, nie spotykana dbałość o indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Bardzo zaangażowana w proces leczenia i w osiągniecie jak najlepszego wyniku. Lekarz na sześć gwiazdek
Malwina
Czytaj więcej
Bardzo polecam. Pani doktor kompetentna, wszystko wyjaśnia. Spokojna, delikatna, choć zdecydowana 🙂 Gabinet dobrze wyposazony, Pani doktor i jej pracownicy zapewniają pacjentowi komfort psychiczny.
Ania
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zajęła się mną w sposob profesjonalny i uczciwy. Oprócz koron, które wyglądają bardzo naturalne, poprawiła estetykę uśmiechu kilkoma jak je nazwała „trikami”, które nie były inwazyjne dla zębów , a zrobiły efekt. Serdecznie polecam.
Beata
Czytaj więcej
Byłam już dwa razy u innych lekarzy na konsultacjach . Tutaj jednak Pani dr Irena wszystko mi wytłumaczyła dokładnie .Wszelkie moje wątpliwości rozwiała.Bardzo profesjonalna a na dodatek bardzo sympatyczna osoba. Leczenie zakończone , jestem bardzo zadowolona.Polecam

Prośby o wystawienie opinii są wysyłane tylko do pacjentów, którzy odbyli przynajmniej jedną wizytę u Dr Ireny Chodak.

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco ze zdrowiem!

Subscription Form

Dołączając wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych wpisach na blogu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych tutaj : polityka prywatności.