Zadzwoń 12:00-20:00 (wt-pt)

+48 690 584 584

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności  potrafi całościowo ocenić stan ogólny pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania zdrowotnego i przeciwstarzeniowego.

Doświadczenie medyczne uzyskał w 110 Szpitalu Wojskowym w Elblągu, Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. 

Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i członek Francuskiego Stowarzyszenia Medycyny Prewencyjnej MEDIPREVENT.

Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Zaufaj specjaliście

sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Wybierz jedną z proponowanych ścieżek, aby zadbać o swoje zdrowie i zdrowie Twoich bliskich.

SPRAWDŹ OBJAWY

Zadbaj o zdrowie teraz

Wykonaj prostą czynność, która pomoże Ci sprawdzić objawy i dopasować odpowiednie leczenie.

Umów się na wizytę

Z doktorem on-line

Wizyta ze specjalistą bez dojazdów 
i tracenia czasu w korkach.

KIM JESTEŚMY?

POZNAJ OCENĘ ZDROWIA

Jesteśmy lekarzami z długoletnim doświadczeniem, zarówno w szpitalach, jak również w prywatnych placówkach medycznych. Naszą silną stroną jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, promocja zdrowia oraz profilaktyka chorób przewlekłych. Połączyliśmy nasze zamiłowanie do nieustającego zgłębiania wiedzy z zakresu medycyny, z dotychczasowym doświadczeniem w pracy z pacjentami. Aby dopełnić zakres naszych usług i wyjść naprzeciw rozwijającym się trendom medycyny estetycznej, stworzyliśmy niezwykłe miejsce: Centrum Estetyki Medycznej, gdzie dodatkowo, poza oceną stanu zdrowia wykonujemy zabiegi regeneracyjne, co znacząco przyczynia się do poprawy wyglądu skóry i ogólnego samopoczucia.

WARTO POZNAĆ

MOICH PRZYJACIÓŁ

Głęboko wierzę, że pomagając innym osobom, sami wzrastamy. To dobro i ciepło, które ofiarujemy drugiej osobie, wraca. Polecam Ci moich Przyjaciół, z którymi razem idziemy przez zdrowie i dbamy o naszych Pacjentów.

Lepsze życie zaczyna się od pięknego uśmiechu!

Pani doktor Irena Chodak, to najlepsza stomatolog, jaką znam. Z czystym sumieniem mogę polecić jakość jej pracy i zaangażowanie oraz poczucie estetyki.  

Dr med. Robert Gąsior

Miejsce, w którym łączymy zdrowie i dobry wygląd.

Pan doktor Robert Gąsior, to wysokiej klasy specjalista w zakresie medycyny rodzinnej oraz estetycznej. Szczególnie skupia się na leczeniu dzieci z autyzmem.

CO MÓWIĄ

MOI PACJENCI?

W leczeniu swoich pacjentów stawiam na szczerą relację i leczenie przyczyn.

Monika
Czytaj więcej
Super lekarz. Lekarz, który słucha pacjenta, Bardzo szybko wzbudza zaufanie. Odpowiedział na wiele pytań, rozwiał watpliwości. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem. szkoda, że w naszej słuzbie zdrowia nie ma więcej takich lekarzy. Polecam z całego serca.
Marzena
Czytaj więcej
Doktor Piotr jest jedyny w swoim rodzaju. Bardzo polecam Pana Doktora, Swoimi badaniami oraz zaleceniami ratuje nie tylko zdrowie, ale i życie.
Monika
Czytaj więcej
Zawsze czuję się dobrze zaopiekowana. W dzisiejszych czasach, braku holistycznego podejścia do czlowieka, taki lekarz to skarb. Polecam serdecznie.
Zofia
Czytaj więcej
Kompleksowe, pełne zaangażowania i empatii podejście Pana Doktora do problemów pacjenta, dziękuję za konsultację i poświęcony czas:)

Prośby o wystawienie opinii są wysyłane tylko do pacjentów, którzy odbyli przynajmniej jedną wizytę u Dr N. Med. Piotra Niedziałkowskiego.

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco ze zdrowiem!

Subscription Form

Dołączając wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych wpisach na blogu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych tutaj : polityka prywatności.

Dr n. med. Piotr Niedziałkowski