Zadzwoń 12:00-20:00 (wt-pt)

+48 690 584 584

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Badania laboratoryjne

Centrum Estetyki Medycznej, to miejsce, w którym wykonamy każde specjalistyczne badanie laboratoryjne.

Jest to możliwe dzięki współpracy z siecią laboratoriów ALAB w całej Polsce oraz laboratorium SYNLAB w Heppignies, w Belgii, w którym wykonujemy PROFILAKTYCZNE BILANSE BIOLOGICZNE.

ocena-stanu-biologicznego-organizmu-szansa-na-zdrowie-i-swiezy-wyglaad-600x338

Nowoczesna profilaktyka postrzega antygeny bakteryjne czy wirusowe, nie jako czynniki patogenne, lecz jako sygnały, które podobnie jak substancje odżywcze, witaminy, białka czy lipoproteiny, powodują, że komórka, posiadająca określoną strukturę, staje się funkcjonalna i zdolna do efektywnego działania. Jeżeli sygnały są prawidłowo odbierane, komórka sprawnie wykonuje swoją pracę, co skutkuje dobrym zdrowiem tkanek, organów i całych układów w organizmie, który funkcjonuje jako system, sieć wzajemnych powiązań.

Dzięki starannie dobranym parametrom pochodzącym z najnowszych badań naukowych stało się możliwe stworzenie narzędzia analitycznego, stale doskonalonego, pozwalającego specjalistom (lekarze, dietetycy) koncentrować się, przede wszystkim, na zachowaniu zdrowia pacjenta, a nie wyłącznie na stanach chorobowych, postrzeganych jako efekt odchylenia od stanu równowagi.

Na podstawie tych badań, pacjent dowiaduje się co dzieje się w całym jego organizmie, które mechanizmy fizjologiczne zostały zaburzone i dlaczego. Diagnoza tego typu daje pacjentowi możliwość kompleksowego wglądu w swój stan zdrowia oraz umożliwia podjęcie skutecznej celowanej profilaktyki i/lub terapii.

Bądź zawsze na bieżąco ze zdrowiem!

Subscription Form

Dołączając wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych wpisach na blogu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych tutaj : polityka prywatności.

Celem Profilaktycznych Bilansów Biologicznych jest z jednej strony wykrycie niedoborów i nadmiarów witamin, mikroelementów czy kwasów tłuszczowych, a z drugiej sprawdzenie jak funkcjonują, będące ze sobą w ścisłym powiązaniu, poszczególne układy w organizmie. Nadrzędnym celem Profilaktycznych Bilansów Biologicznych nie jest zatem diagnozowanie choroby lecz stanu zdrowia danego pacjenta.

Wszelkie pobrania do badań wykonywane są przez nasz wykwalifikowany personel, w Centrum Estetyki Medycznej.

Przejdź do sklepu

Wybierz odpowiednie produkty dla siebie i dla swoich bliskich.

Blog

Przeczytaj najnowsze artykuły dotyczące zdrowia i profilaktyki.